Teslimat Detayları & Yurtdışı Teslimatlar

Teslimat detayları

Gönül rahatlıyla bize güvene bilirsiniz! Aldığımız her siparişi en kısa sürede hazırlıyor ve güvenle evine getiriyoruz. Siparişinizdeki ürünleri, ürün detay sayfamızda da belirttiğimiz operasyon türlerine göre teslim ediyoruz.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

  • Nakliye ile gönderilecek ürünler gönderime hazır olduğunda teslimat için uygun haftanın belirlenmesi için SMS ve e-posta yoluyla size ulaşıyoruz.
  • Planlanan teslimat tarihinden yaklaşık 3-7 gün önce SMS veya arama yoluyla size ulaşılır ve onayınız alınır.
  • Teslimat günü, teslimat için gelmeden önce gün içerisinde aranıp bilgi verilir.
  • Özel bir durum söz konusu ise veya belirtilen adreste kimsenin bulunmadığı ve teslimatın gerçekleştirilemediği durumlarda, 2. teslimat en az 14 gün sonrası için yeniden planlanır ve yeni nakliye organizasyonu için ekstra nakliye ücreti talep edebiliriz.
  • Kurulum içeren nakliyeli teslimatlarda, kurulum teslimat ile aynı gün yapılır. Farklı bir gün için kurulum ayarlanmaz.
  • Binada yük asansörü olmaması ve ürünün bina içine sığmaması gibi durumlar için asansör tutulması gerekirse sorumluluk siz değerli müşterimize aittir.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Sipariş verdiğiniz ürünler gönderime hazır olduğunda mail yoluyla önce ürünü teslim almak istediğiniz aralık sorulur. Daha sonra belirlenen tarih aralığına gelindiğinde ekibimiz kesin teslimat tarihini belirler, arayarak veya sms yoluyla sizin onayına sunar.

Teslimat ücretleri ne kadar?

karmeshome tüm Türkiye ye teslimatları tamamen ücretsizdir. (istisnai durumlar olmasa)

Yurtdışına teslimatınız var mı?

Anlaşmalı olduğumuz mobilya taşımacılığında uzman lojistik firmaları ile sigortalı olarak gönderim sağlıyoruz.
Konusunda uzman ekibiyle kapınıza kadar teslimat yapılmaktadır.
Yurtdışı gönderimlerde kargo alıcıya aittir.
Kargo bedelleri ürün ve ülkelere göre değişmektedir.
Kargo bedelleri ve gerekli bilgi için (Mesut +90 539 249 68 86) numaralı telefonumuza whatsapp üzerinden veya  info@karmeshome.com  adresinden mail yoluyla bilgi alabilirsiniz.

Yurt dışıyla ilgili sıkça sorulan sorular

Türkiye’den evinize kadar teslimat garantisi ile uygun mobilya mı almak istiyorsunuz?

Peki, yaşadığınız ülkeye Türkiye’den mobilya getirmek için dikkat etmeniz gereken unsurlar neler?

Kaliteli ve uygun fiyatlı modelleri “güven sorunu yaşamayacağınız” bir firmadan almak…

– Karmeshome güvenli ve kaliteli alışverişin adresi ve Türkiye’den Uygun fiyata mobilya almak isteyenlerin öncelikli tercihi

Taşıma nasıl olacak ? Lojistiği kim ayarlıyor, bu konuda mobilya firması size destek oluyor mu?

-Bu noktada alanında uzman lojistik firmaları ile mobilyalarınızın sigortalı olarak size ulaşmasını sağlıyoruz! Aktarma yapmadan kapınıza kadar teslimat yapılır. Paketlemesinden taşınmasına her aşama itinalı bir süreçten geçmektedir.

Mobilya alışverişi ve karar verme aşamasında güvenilir bir muhatap var mı ?

– karmeshome olarak size her konuda yardımcı olabilecek tecrübeli ve mobilya konusunda uzman müşteri temsilcilerimiz ile güvenli ve keyifli bir alışveriş imkanı sunuyoruz. Uzman personelimizle, dilediğinizde almanca da sizinle iletişiminde olabilir.

Türkiye’den Almanya’ya mobilya getirmek veya Türkiye’den Almanya’ya mobilya göndermek için ne kadar fiyat çıkar? Fiyatlandırma nasıl yapılır? Taşıma ücreti ne kadar ?

– Mobilya tutarı web sitemiz üzerindeki Türkiye içi satış fiyatıyla hesaplanır, ekstra bir fiyatlandırma söz konusu değildir. karmeshome web sitemizden almak istediğiniz ürünleri belirleyip bizimle iletişime geçmeniz halinde mobilya modellerine göre taşıma bedeli de hesaplanır bilgi verilir…

Taşıma ücretinin içine gümrük bedeli dahil midir?

– Taşıma bedeli içine Türkiye içi tüm masraflar dahil olup örneğin (Almanya) vergi sistemine göre “Kdv oranı baz alınarak belirlenen gümrük bedeli fiyata dahil değildir…”

Ürünler Ülkenize geldiğinde bu bedeli ödedikten sonra kapınıza kadar teslimatınız güvenli bir şekilde yapılacaktır.