Sıkça Sorulan Sorular

Ürünlerim bana nasıl teslim edilecek?

Kargo ve nakliye olmak üzere 2 şekilde teslimat yapmaktayız. Aldığınız ürüne göre teslimat şekli belirlenmektedir. Teslimat detaylarında ürününüzün kargo ile mi nakliye ile mi geleceği belirtilmektedir. Kargo ile gönderilen ürünler için “kargo ile teslimat”, nakliye ile gönderilen ürünler için “Randevulu Teslimat” yazmaktadır. Nakliye ile teslim edilen ürünlerde teslimatlarımız anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları ile evinize, odanıza kadar taşınmaktadır. ( Her hangi bir kampanya kapsamında değilse, örneğin: bina önü teslimli bir kampanya değilse)

Kurulum Ve Montajı Kim Yapıyor?

Sitemizdeki ürünlerin kurulumu ürüne göre değişiklik göstermektedir. Ürün detay sayfasında; Ürün demonte olarak gönderilir. Kurulum ücretsiz olarak karmeshome tarafından yapılacaktır. Kurulumu karmes’e ait olan ürünler için kendi kurulum ekibimiz ya da anlaşmalı olduğumuz profesyonel kurulum ekiplerimiz hizmet vermektedir. Satın almak için 0090 539 249 68 86 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimize ulaşarak destek alabilirsiniz.

Türkiye’nin Her Yerine Teslimatınız Var Mı?

Tüm Türkiye’ye Nakliye ve kurulum karmeshome.com’a aittir. Tüm il merkezlerine ve iller arası güzergah üzeri yüzlerce ilçe merkezine, aksi belirtilmedikçe, teslimatlar daire içi ve kurulumlu olarak karmeshome.com‘dan tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Yurtdışına Teslimatınız Var Mı?

Anlaşmalı olduğumuz mobilya taşımacılığında uzman lojistik firmaları ile sigortalı olarak gönderim sağlıyoruz.
Konusunda uzman ekibiyle kapınıza kadar teslimat yapılmaktadır.
Yurtdışı gönderimlerde kargo alıcıya aittir.
Kargo bedelleri ürün ve ülkelere göre değişmektedir.
Kargo bedelleri ve gerekli bilgi için (Mesut +90 539 249 68 86) numaralı telefonumuza whatsapp üzerinden veya  info@karmeshome.com  adresinden mail yoluyla bilgi alabilirsiniz.

Yurt dışıyla ilgili daha fazla sorununuz varsa, lütfen linke tıklayınız.

Ürünlerinizin garantisi var mı?

Tüm ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Üretim süresini kısaltabiliyor musunuz?

Sitemizdeki ürün içeriklerinde belirtilen teslimat süreleri “maksimum süre” olarak belirlenmiştir. Çok acil teslimat istenen durumlar için müşteri hizmetlerimiz 0090 539 249 68 86‘dan (08:00 -20:00) bizimle iletişime geçebilirsiniz, kesin olmamakla birlikte, ürünün hazırlanma aşamasında hızlandırma konusunda yardımcı olunabilir ama teslimat iliniz burada yine önemlidir

Ürüne Nasıl Güvenebilirim?

Ürünlerimiz karmeshome tarafından, tek tek kontrol ediliyor. Sitemizde gördüğünüz tüm ürünler de karmes tarafından 2 yıl garanti ile güvence altında.

Ürünler Hazırmı, Sipariş Üzerinemi Üretiliyor?

Ürünlerimizi siz sipariş verdiğinizde size özel olarak üretiyoruz. Genel olarak stoklu çalışmıyoruz.

Döşemeli Ürün Renginde Değişiklik Yapabilir Miyim?

Sipariş edeceğiniz ürüne göre ürünün döşeme renginde değişiklik yapabilirsiniz. (Ürün detayda renk değişimi yoktur ibaresi olan ürünler için bu bilgi geçerli değildir) Alternatif renk seçenekleri ürün detay sayfasında ek fotoğraflarda mevcuttur. Eğer yoksa info@karmeshome.com mail adresine mail atarak talepte bulunabilirsiniz. (Not: Döşeme rengi değiştirilen ürünlerin iadesi alınmamaktadır.)

karmehome.com’da hangi ödeme yöntemleri ile alışveriş yapabilirim?

karmeshome.com’da sipariş verirken toplam sipariş tutarınızın %20 kadarını hesaplarımızdan birine kapora olarak yatırıyorsunuz ve siparişiniz hazırlanmaya başlıyor. Kalan kısmını ürünü teslim alınca sipariş alırken anlaşmaya varıldığı şekilde nakit veya kredi kartı ile ödemenizi ürünü getiren ekibe yapabilirsiniz. Sipariş verirken yatırmanız gereken %20 kaporayı da sitemizde bulunan güvenli Sanal Pos aracılığıyla Visa, MasterCard kredi kartlarınız ile ödeyebilirsiniz.

karmeshome.com siparişimi taksitle ödeye bilirmiyim?

Uygun banka ve kredi kartlarını kullanarak karmeshome.com siparişinin ödemesini taksitle yapabilirsin. Böylece aklındaki koltuk takımı veya yemek odası almayı ertelemen gerekmez. Bankan bu hizmeti sunuyorsa taksit planı seçenekleri ödeme sırasında otomatik olarak görüntülenir.

Taksitle ödeme yaparken ek ücret öder miyim?
Bankan taksit planı için ücret alabilir. Planla ilişkili tüm ücretler, ödeme sırasında görüntülenen plan fiyatlandırmasına dahil edilir.

karmeshome.com’da hangi kartlara taksit yapıyorsunuz?

Tüm banka kartlarından tek çekim şeklinde tahsilat yapmaktayız.Müşterilerimiz kendi bankalarından taksit yaptırma imkanına sahiptir.