BİZ KİMİZ?

KARMESHOME sizlerin yanında olmaya devam ettiği süre boyunca daima yüksek kalitede üretim yapmayı amaçlayan, çağımızda sürekli olarak değişim gösteren teknolojiyi de yakından takip ederek, yenilik ve gelişmelere açık olmayı kendine amaç edinen, büyük çaplı hizmet ve servis ağı oluşturarak müşteri memnuniyet ve isteklerini ön planda tutan kurumsal bir firmadır.
‘’Kalite asla bir tesadüf değildir, daima akıllı bir gayretin sonucudur.’’ ( John Ruskin ) sözünü kendimize felsefe edinerek yola çıktık. Bu yolda dürüstlük, samimiyet ve güvenirliliği içimizde barındırarak da ilerliyoruz ve ilerlemeye devam edeceğiz…

Misyonumuz;

Modernlik çizgisinde ilerleyen firmamız, siz müşterilerimizin arzu ve isteklerini önemseyerek yaratıcı fikirlerimizle tasarımlarımızı sizlerle buluşturuyoruz. Sürekli geliştirdiğimiz ürünlerimizi, siz müşterilerimizin farklı yaşam biçimlerine göre uyarlıyor ve evlerinize sunmaya çalışıyoruz.

Vizyonumuz;

Hedeflerimize ulaşmak için durmadan, sürekli olarak en iyisini yapmaya çalışarak firmamızı ‘’ileriye, daha ileriye’’ götürerek, müşterilerimiz ile de beraber kocaman bir aile olup, büyüyerek devam etmeyi taahhüt ederiz.

Modern yaşamın tarzından ilham alarak sizlere sunduğumuz ürünlerimizi sizi uzun yıllar boyunca memnun etmesi, isteklerinizi karşılaması ve hayallerinizdeki tasarımlara ulaşmış olması için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz…

Saygı ve Sevgilerimizle…
KARMESHOME